Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Potratovapilulka.com zajišťuje úplné soukromí a bezpečnost online transakcí. Webům / jednotlivcům / podnikům třetích stran nejsou žádným způsobem poskytovány žádné osobní údaje o uživateli. Zásadou ochrany osobních údajů je zajistit úplné ujištění zákazníků. Potratovapilulka.com v žádném případě nenese odpovědnost za odkazy a aplikace na webové stránky třetích stran, ke kterým mají zákazníci přístup během období nákupu nebo procházení. Potratovapilulka.com je v souladu se zásadami zabezpečení a ochrany osobních údajů a jakékoli zveřejnění těchto soukromých informací je omezeno.

Zásady přepravy

 • Potratovapilulka.com neodpovídá za zpoždění v případě jakéhokoli nepředvídatelného stavu (přírodní pohromy, stávka, nevyhnutelná dovolená v místní dopravě atd.)
 • Na Potratovapilulka.com dodáváme produkty a zajišťujeme rychlé dodání našim zákazníkům.
 • Doba dodání produktu zahrnuje následující:

a) Prioritní doprava – 3 až 4 (pracovní) dny. b) Expresní doprava – 4 až 6 (pracovních) dnů. c) Pravidelná přeprava – 8 až 15 (pracovních) dnů.

 • Na každou online rezervaci budou zákazníci náležitě upozorněni potvrzovacím e-mailem a objednávky lze sledovat pomocí sledovacího kódu. Uživatelům bude zaslán e-mail, který bude zahrnovat fakturační a dodací adresu za účelem ověření informací o doručení.
 • Zákazníci jsou požádáni, aby pro případ zkontrolovali e-mailovou složku SPAM.
 • Vezměte prosím na vědomí, že v případě, že zákazník není během dodávky k dispozici a balíček je doručen zpět na stránku Potratovapilulka.com, je zákazník povinen uhradit poplatky za přepravu.

Storno podmínky

 • V případě nesprávné adresy zákazníka nebude provedeno žádné zrušení a žádost o zrušení bude považována za neplatnou.
 • Žádné zrušení u produktů, které jsou již rezervovány nebo odeslány.

Zásady vracení peněz

Zákazníci jsou žádáni, aby si před nákupem přečetli zásady vracení peněz.
Dotaz na vrácení peněz je přijímán pouze za níže uvedených okolností:

 • Poškození během přepravy: V případě, že dojde k poškození produktů během procesu doručování, bude uživateli vrácena platba v plné výši nebo mu bude umožněno zvolit si nový balíček bez jakýchkoli nákladů. V takových případech nejsou účtovány žádné poplatky za dopravu.
 • Nedoručení: Uživatel má nárok na plné vrácení peněz v případě, že zboží zůstane nedoručené po uplynutí dodací lhůty společností Potratovapilulka.com.

Dotaz na vrácení peněz je nepřijatelný a nebude zpracován v následujících případech:

 • Rezervováno a zrušeno: Uživatel je povinen si před rezervací důkladně přečíst zásady. Žádná refundace nebude zpracována v žádném případě kvůli jakékoli chybě uživatele.
 • Nedostupnost zákazníka: Pokud zákazník není během dodávky k dispozici a pokud se dodávkové balíčky vrátí zpět na Potratovapilulka.com, nebude vrácení peněz akceptováno. V případě opětovného odeslání bude zákazník muset zaplatit náklady na dopravu při dodání produktu.

Zákazníci jsou žádáni, aby během rezervace uvedli přesnou a podrobnou dodací adresu.

DŮLEŽITÉ ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: Veškeré informace poskytované na tomto webu jsou poskytovány pouze pro informační účely a nepředstavují právní smlouvu mezi tímto webem a jakoukoli osobou či subjektem, pokud není uvedeno jinak. Informace na tomto webu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Přestože je vynaloženo veškeré přiměřené úsilí k prezentaci aktuálních a přesných informací, stránka neposkytuje žádné záruky jakéhokoli druhu. Web může obsahovat informace (mimo jiné lékařský obsah a novinové články), které jsou vytvářeny a udržovány z různých interních i externích zdrojů. Tyto interní adresy URL / weby jsou moderovaná fóra obsahující osobní názory a další vyjádření osob, které zveřejňují obsah / položky.

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes