Potratové pilulky

Sleva!

Potratové pilulky

159,00

Balíček pilulek Contrakit Abortion (Medical Termination of Pregnancy) nebo Abortion Pills online je lék schválený FDA na ukončení nechtěného těhotenství. Proces ukončení pomocí potratových pilulek je známý jako lékařský potrat a metoda nezahrnuje použití chirurgických nástrojů nebo nástrojů a anestezii jakýmkoli způsobem. Potratové pilulky jsou bezpečné a snadno použitelné pilulky pro nouzové ukončení léčby, které se doporučují ženám, které chtějí ukončit nežádoucí těhotenství v období těhotenství 10 týdnů. Pilulky obsahují 2 balení tablet Mifepriston a Misoprostol, které poskytují snadné řešení prevence dalšího prenatálního vývoje.

POZNÁMKA: Ženy jsou žádány a doporučuje se jim, aby konzumovaly potratové pilulky před dokončením 10 týdnů těhotenství. Více než 10 týdnů bude vyžadovat zásah lékařských odborníků.

Popis

Koupit potratové pilulky Contrakit kreditní kartou – celosvětově k dispozici s rychlou dopravou

Balíček potratových pilulek – pracovní mechanismy

Balíček Abortion Pill Pack Contrakit (MTP KIT) zahrnuje: tablety Mifepriston a Misoprostol.

1) Mifepriston:  Mifepriston funguje jako anti-progesteron a pomáhá při ukončení procesu. Tento mechanismus zahrnuje ukončení živého embrya tím, že zabrání přívodu kyslíku a dalších nutričních faktorů, čímž okamžitě zabije růst.

2) Misoprostol: Užívání misoprostolu způsobuje vylučování mrtvého embrya z těla spolu s tkáněmi a krví. koupit soupravu mtp online, abyste mohli snadno provést proceduru v místě bydliště a zachovat soukromí, ale musíte produkt konzumovat před dokončením 63 dnů / 10 týdnů těhotenství.

Proč jsou vyžadovány dva balíčky potratových pilulek:

Obvykle vám doporučujeme zakoupit dva balíčky potratových tablet pro případ nouze.

Pokud těhotenství pokročilo déle než 5 týdnů, možná zjistíte, že je třeba vzít si další sadu MTP.

Pokud uživatel během potratové procedury spotřebuje jednu soupravu MTP a zvrací během 30–45 minut a najde zbytky pilulek v zvracení, doporučuje se užít další dávku soupravy MTP.

Je ale na volbě a odpovědnosti uživatele, zda si chce nebo nechce koupit jednu nebo více sad MTP.

Balíčky potratových pilulek online – formát dávkování

Nouzová souprava obsahuje 1 tabletu Mifepristonu a 4 tablety Misoprostolu. Užívání potratové pilulky je snadné a bezpečné, protože si ji může spravovat sám. Zajistěte, aby byl léčivý přípravek spotřebován do 10 týdnů po těhotenství.

1) Mifepristonová tableta:  Během úvodního období se užívá 200mg tableta. Podává se orálně. Spotřeba mifepristonu je nezbytná pro skutečný případ ukončení těhotenství.

2) Tableta  misoprostolu : Tableta 200 mikrogramů se jednotlivě používá jako sekundární medicína a lze ji konzumovat vaginálně nebo perorálně o 1 nebo 3 dny později. Uživatel je povinen konzumovat celkem 4 tablety perorálně (200 mikrogramů x 4). Uživatel je povinen konzumovat orálně umístěním léku pod jazyk.

Žvýkání / drcení / polykání léku není povoleno. Zaúčtujte spotřebu; lze potvrdit ukončení těhotenství na klinice po období 14 dnů.

Balíček potratových pilulek – bezpečnostní opatření / varování

Během kursu jsou ženy omezeny na příjem alkoholu a kouření. Ženy by měly potratové tablety konzumovat před uplynutím 10 týdnů / 70 dnů a po uplynutí této doby, je nutné se před použitím přípravku poradit s příslušným lékařem.

Balíček potratových pilulek  – vedlejší účinky

Uživatelé mohou zaznamenat bezrizikové a mírné účinky, jako je krvácení, mírné křeče v břiše, bolesti hlavy a únava.

Ženy si mohou koupit potratovou pilulku  online z potratovapilulka.com, aby ukončily nechtěné těhotenství.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Potratové pilulky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes