Mifegyne (Mifepriston)

Sleva!

Mifegyne (Mifepriston)

159,00

FDA schválil lék na ukončení nežádoucího těhotenství. Proces ukončení pomocí přípravku Mifegyne Pills je znám jako lékařský potrat a metoda nevyžaduje žádné použití chirurgických nástrojů nebo nástrojů a anestezii jakýmkoli způsobem. Potratové pilulky jsou bezpečné a snadno použitelné pilulky na nouzové ukončení, které se doporučují ženám, které chtějí ukončit nežádoucí těhotenství v období těhotenství 10 týdnů.

POZNÁMKA: Od žen se požaduje a doporučuje, aby soupravu Abortion Pills konzumovaly před dokončením 10 týdnů těhotenství. Více než 10 týdnů bude vyžadovat zásah lékařských odborníků.

Popis

Jak funguje lékařský potrat?

Užívání mifepristonu a prostaglandinu je velmi bezpečná a účinná metoda, která vede k úspěšnému potratu v 98% případů. Užívání prostaglandinu může způsobit menstruační poruchy, jako jsou křeče v podbřišku; proto může být nutná léčba bolesti podobně, jako se doporučuje v případě bolestivé menstruace (ibuprofen, diklofenak). Tablety prostaglandinu budete užívat doma, a proto byste měli mít po ruce dostatek léků proti bolesti.

V Rakousku a ve většině dalších evropských zemí je tato metoda schválena až do 9. týdne těhotenství

(týdny se počítají od prvního dne posledního menstruačního krvácení).

Lékařský potrat s Mifegyne® trvá několik dní. Umožňuje vám udržet si kontrolu nad svým tělem a zažít léčbu. Proto možná budete moci zkontrolovat mylné představy o procesu.

 

Co je Mifegyne?

Mifegyne používal v režimu s jiným lékem na předpis nazývaným mifepriston k ukončení časného těhotenství. Rané těhotenství znamená, že je to 70 dní (10 týdnů) nebo méně od začátku vaší poslední menstruace.

Pokud používáte Mifegyne 1. den, musíte také užít další lék zvaný misoprostol 24 až 48 hodin po užití Mifegynu, aby došlo k přenosu těhotenství z dělohy.

Balíček potratových pilulek – (pilulky Mifegyne obsahují tablety Mifepriston a Extra misoprostol) sada MTP

1) Mifepriston:  Mifepriston funguje jako anti-progesteron a pomáhá při ukončení procesu. Tento mechanismus zahrnuje ukončení živého embrya tím, že zabrání přívodu kyslíku a dalších nutričních faktorů, čímž okamžitě zabije růst.

2) Misoprostol:  Užívání misoprostolu způsobuje vylučování mrtvého embrya z těla spolu s tkáněmi a krví. koupit soupravu mtp online, abyste mohli snadno provést proceduru v místě bydliště a zachovat soukromí, ale musíte produkt konzumovat před dokončením 63 dnů / 10 týdnů těhotenství.

 Formát dávkování potratových pilulek

Nouzová souprava obsahuje 1 tabletu Mifepristonu a 4 tablety Misoprostolu. Užívání potratové pilulky je snadné a bezpečné, protože si ji může spravovat sám. Zajistěte, aby byl léčivý přípravek spotřebován do 10 týdnů po těhotenství.

1) Mifepristonová tableta:  Během úvodního období se užívá 200mg tableta. Podává se orálně. Spotřeba mifepristonu je nezbytná pro skutečný případ ukončení těhotenství.

2) Tableta  misoprostolu : Tableta 200 mikrogramů se jednotlivě používá jako sekundární medicína a lze ji konzumovat vaginálně nebo perorálně o 1 nebo 3 dny později. Uživatel je povinen konzumovat celkem 4 tablety perorálně (200 mikrogramů x 4). Uživatel je povinen konzumovat orálně umístěním léku pod jazyk.

Žvýkání / drcení / polykání léku není povoleno. Zaúčtujte spotřebu; lze potvrdit ukončení těhotenství na klinice po období 14 dnů.

Je pravděpodobné, že z vaší dělohy dojde k těhotenství během 2 až 24 hodin po užití přípravku Mifeprex a misoprostolu. Když těhotenství proběhne z dělohy, budete mít krvácení a křeče, které budou pravděpodobně těžší než obvykle. Asi 2 až 7 ze 100 žen užívajících přípravek Mifeprex bude potřebovat chirurgický zákrok, protože těhotenství zcela neproniklo z dělohy nebo nezastavilo krvácení.

Kdo by neměl užívat Mifegyne?

Některé ženy by neměly užívat Mifegyne.

Neužívejte Mifegyne, pokud:

  • Mějte těhotenství delší než 70 dní (10 týdnů).
  • Používáte nitroděložní tělísko (nitroděložní tělísko nebo systém) (musí být vyjmuto před podáním přípravku Mifeprex).
  • Poskytovatel zdravotní péče vám řekl, že máte těhotenství mimo dělohu (mimoděložní těhotenství).
  • Mít problémy s nadledvinami.
  • Užívejte léky na ředění krve.
  • Máte problém s krvácením.
  • Mít porfyrii.
  • Užívejte určité steroidní léky.
  • Jste alergičtí na mifepriston, misoprostol nebo jiné prostaglandiny.

Mifeprex nelze použít v případech potvrzeného nebo podezření na mimoděložní těhotenství, protože MIFGYNE není účinný pro ukončení těchto těhotenství. Pokud používáte nitroděložní tělísko, musí být vyjmuto před užitím přípravku Mifegyne.

Jaké jsou možné vedlejší účinky přípravku Mifegyne a misoprostolu?

Mifegyne může způsobit závažné nežádoucí účinky. Viz „Jaké jsou nejdůležitější informace, které bych měl o Mifegyne vědět?“ výše. 

Křeče a krvácení. U této léčby se očekávají křeče a vaginální krvácení. Tyto příznaky obvykle znamenají, že léčba funguje. Ale někdy můžete dostat křeče a krvácet a stále být těhotná. To je důvod, proč musíte sledovat svého poskytovatele zdravotní péče přibližně 7 až 14 dní po užití přípravku Mifegyne. Viz „Jak mám užívat Mifegyne?“ v Příručce k lékům (PDF) (odkaz na Příručku k lékům), kde najdete další informace o vašem následném hodnocení. Pokud po užití přípravku Mifegyne již nekrvácíte, pravděpodobně začnete krvácet, jakmile užijete misoprostol, lék, který užíváte 24 až 48 hodin po podání Mifegynu. Krvácení nebo špinění lze očekávat v průměru 9 až 16 dní a může trvat až 30 dní. Vaše krvácení může být podobné nebo větší než normální těžké období. Můžete vidět krevní sraženiny a tkáně.

Mezi nejčastější nežádoucí účinky léčby přípravkem Mifegyne patří: nevolnost, slabost, horečka / zimnice, zvracení, bolest hlavy, průjem a závratě. Váš poskytovatel vám řekne, jak zvládat jakékoli bolesti nebo jiné vedlejší účinky. To nejsou všechny možné vedlejší účinky přípravku Mifegyne.

Ohledně nežádoucích účinků, které vás obtěžují nebo nezmizí, se obraťte na svého poskytovatele zdravotní péče. Nežádoucí účinky můžete hlásit FDA na čísle 1-800-FDA-1088.

Mifegyne – Bezpečnostní opatření / Varování

Během kursu jsou ženy omezeny na příjem alkoholu a kouření. Ženy by měly potratové tablety konzumovat před uplynutím 10 týdnů / 70 dnů a po uplynutí této doby, je nutné se před použitím přípravku poradit s příslušným lékařem.

Sada Mifegyne – vedlejší účinky

Uživatelé mohou zaznamenat bezrizikové a mírné účinky, jako je krvácení, mírné křeče v břiše, bolesti hlavy a únava.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mifegyne (Mifepriston)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes