Cipla MTP Kit : Mifepriston A Misoprostol

Sleva!

Cipla MTP Kit : Mifepriston A Misoprostol

160,00

Kupte si potratové pilulky Česká republika pro lékařské ukončení těhotenství doma stejně jako systém plánovaného rodičovství za dostupnou cenu.

Sada MTP je kompletní potratová pilulka, která obsahuje 1 pilulku Mifepriston 200 mg a 4 pilulky Misoprostol 200 mg.

K dispozici je rychlá doprava – DHL / FedEx / TNT – doručení do 2 – 3 dnů

Popis

Potratové pilulky – Pro všechny ženy, které mají různé plány do budoucna a chtějí ukončit nechtěné těhotenství, se mohou spolehnout na potratové pilulky.

Potratové pilulky Česká republika jsou dodávány prostřednictvím FedEx nebo DHL okamžitě po potvrzení platby. Můžete nám zaplatit kreditní kartou / bankovním převodem / Money Gram / WU / RIA atd.

Co jsou potratové pilulky?

Jedná se o kombinaci misoprostolu a mifepristonu. Je to bezpečný způsob ukončení těhotenství, ale vždy je lepší vyhledat radu svého gynekologa. Zajímá vás, kde koupit potratové pilulky online? Odpověď je jednoduchá. Kupte si online potratové pilulky vyrobené společností Indian Pharmaceuticals, které jsou schváleny FDA a dalšími organizacemi pro Kanadu a Evropu. Toto je jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak získat potratovou pilulku. Vyberte si renomovaný internetový obchod, kterému můžete důvěřovat v kvalitu, a buďte si jisti, že vám bude doručeno to nejlepší.

Tak na co čekáš? Kupte si potratové pilulky online v USA za nízkou cenu ještě dnes!

SLOŽENÍ: – Balení potratových tablet obsahuje 5 tablet – 1 tabletu Mifepristonu 200 mg a 4 tablety Misoprostolu 200 mcg

DÁVKOVÁNÍ A PODÁNÍ: –   Potratové pilulky (Misoprostol + Mifepriston) sada je kombinací dvou léčivých přípravků, které se používají zejména k lékařskému potratu / ukončení nitroděložního těhotenství až do 63 dnů od oplodnění. Pro účely této léčby je těhotenství datováno od prvního dne poslední menstruace v předpokládaném 28denním cyklu, přičemž ovulace nastává v polovině cyklu. Doporučuje se jít na klinické vyšetření, aby bylo možné zjistit délku těhotenství, což lze zjistit také z menstruační historie.

DÁVKOVÁNÍ

Potratové pilulky v Česká republika (Misoprostol + Mifepriston) sada je kombinací dvou léků, které se používají zejména k lékařskému potratu / ukončení nitroděložního těhotenství až do 63 dnů od oplodnění. Pro účely této léčby je těhotenství datováno od prvního dne poslední menstruace v předpokládaném 28denním cyklu, přičemž ovulace nastává v polovině cyklu. Doporučuje se jít na klinické vyšetření, aby bylo možné zjistit délku těhotenství, což lze zjistit také z menstruační historie.

Dávka je 200 mg mifepristonu perorálně, následovaná o 1–3 dny později misoprostolem 800 mcg (4 tablety po 200 mcg) vaginálně. Misoprostol může podávat lékař nebo si jej může podávat žena sama. U žen po 49–63 dnech oplodnění, pokud nedojde k potratu 4 hodiny po podání misoprostolu, může být vaginálně nebo perorálně podána druhá dávka misoprostolu 400 μg (2 tablety po 200 μg) (v závislosti na preferenci a množství krvácení) ).

Stručný přehled potratových pilulek v Česká republika

Schváleny FDA,  potratové pilulky jsou populární léky skládající se ze dvou potratových pilulek Mifepriston a Misoprostol, které se široce používají k rychlému odstranění nežádoucího těhotenství. Je to jeden z nejbezpečnějších a nejjednodušších způsobů potratu a nevyžaduje žádnou anestezii ani chirurgickou metodu k odstranění těhotenství. Je to snadné řešení pro odstranění těhotenství během prvních devíti týdnů (63 dnů). Tyto tablety pomáhají chránit soukromí, protože tuto metodu potratu lze snadno provádět doma. Jedná se také o silné antikoncepční pilulky, které obsahují vysoce kvalitní přísady a fungují bezpečně pro většinu žen s přibližně 100% úspěšností.

Mifepriston  působí jako anti-progesteron na podporu postupu při ukončení těhotenství. Funguje bezpečně snížením přísunu kyslíku a výživy, čímž brání růstu embrya v děloze.

Misoprostol pomáhá vyplavovat mrtvé embryo z těla spolu s mrtvými tkáněmi a krví. Ženy mohou tuto potratovou akci snadno provést doma s úplným soukromí do 9 týdnů od těhotenství.

Užívání potratových pilulek – síla a dávkování

Abortion Pills se skládá z jedné z 200mg Mifepristonu, které se mají použít bezprostředně po stanovení těhotenství, a 4 tablet 200 mcg misoprostolu, které se užívají orálně / do ústní dutiny nebo vaginálně (vložením do pochvy, proto se tyto pilulky nazývají vaginální pilulky) k vyhnání mrtvých embryo z dělohy a proces ukončete. Tyto léky však vyžadují konkrétní použití a správné použití.

Níže jsou uvedeny tipy pro správné podávání soupravy Cipla MTP nebo antikoncepčních pilulek: –

Den 1:  Vezměte 200 mg mifepristonu perorálně s vodou pro rychlé ukončení těhotenství.

Den 2: Vezměte 4 tablety, což je 200mcg tableta misoprostolu. Vezměte je současně.

Den 14:  Nakonec se poraďte se svým lékařem, abyste se ujistili, zda bylo těhotenství ukončeno nebo ne.

Konzumujte všechny antikoncepční pilulky přímým polykáním vodou. Umístěte je pod jazyk, aniž byste je žvýkali nebo drtili. Pro bezpečné a rychlé výsledky užívejte tyto tablety podle doporučení lékaře.

Důležitá bezpečnostní opatření a bezpečnostní opatření

  • Kupte si sadu MTP do 9 týdnů nebo 63 dnů těhotenství
  • Berte to tak, jak je předepsáno lékařem, aby byly výsledky bezpečnější
  • Nekombinujte to s alkoholem, kouřením nebo jinými antikoncepčními pilulkami
  • Vyhněte se těmto lékům, pokud máte pocit alergie na jakékoli přísady v nich
  • Pokud používáte jakékoli nitroděložní zařízení, poraďte se s lékařem
  • Vyhněte se těmto lékům, pokud si nejste jistí svým těhotenstvím
  • Nepoužívejte, pokud kojíte matku, protože by vám mohla ublížit
  • Neužívejte grapefruit nebo grapefruitový džus spolu s těhotenskými pilulkami

Tablety na ukončení těhotenství, jako jsou Mifepriston a Misoprostol, by neměly užívat pacienti s anamnézou problémů s nadledvinami, porfyrií, anémií, hemoragickými poruchami nebo astmatem atd. Pamatujte, že léky jako Itrakonazol, flukonazol, erythromycin tobramycin mohou interagovat s potratovými tabletami. Chcete-li vědět více, poraďte se se svým lékařem.

Možné nežádoucí účinky

Tablety na ukončení těhotenství nebo pilulky na  potrat jsou nejbezpečnější metodou odstranění těhotenství, ale mohou způsobit některé vedlejší účinky, pokud nebudou užívány podle předepsaných pokynů. Mezi běžné účinky patří pocit závratě, únavy, slabosti, třesu, úzkosti a bolesti žaludku. Na druhou stranu, některé vzácné a závažné účinky mohou zahrnovat silné bolesti žaludku, nevolnost, bolesti pánve, silné krvácení, bolesti kloubů atd. Pokud se u vás po užití těchto tablet vyskytne některá z těchto nežádoucích příhod, poraďte se se svým lékařem. .

Doprava : – Tyto pilulky jsou k dispozici na celém světě se dvěma typy dopravy, které můžete zkontrolovat při nákupu těchto tablet.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Cipla MTP Kit : Mifepriston A Misoprostol“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes