Balíček potratových pilulek

Balíček potratových pilulek

259,00

Získejte Abortion Pill Pack online – pro bezpečný lékařský potrat

Balíček potratových pilulek používaný k ukončení rané části těhotenství. Spousta žen volí lékařský potrat k ukončení těhotenství pomocí tohoto nejlepšího léku zvaného balení potratových pilulek Kupte si balení potratových pilulek online a získejte bezpečný a bezpečný potrat doma s plným soukromím

Kategorie:

Popis

Jaké jsou složky a účinné látky v balení potratové pilulky?

Balíček nejlepší potratové pilulky obsahuje pět doprovodných léků:

1 tableta – mifepriston 200 mg.

4 pilulky misoprostol po 200 mcg.

1 pilulka-Ondansetron a Zofran 4 mg

1 pilulka-Flexon-MR 4 mg

1 tableta etamsylátu 250 mg.

MIFEPRISTONE

Je to umělý steroid, který je z velké části schválen k terapeutickému ukončení intrauterinního těhotenství. Každá pilulka mifepristonu obsahuje 200 mg. Tato pilulka je umělý steroid a má účinky na progesteron. Je to pilulka žlutého odstínu s kulatým a dutým tvarem. Jejich latentní části jsou bezvodý, koloidní oxid křemičitý, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulóza, povidon a stearát hořečnatý. Látka pilulky na odstranění plodu Primacy je žlutá a má subatomovou zátěž 49,6 a místo měknutí 191-196 stupňů Celsia. Mifepriston a misoprostol jsou navrženy tak, aby byly používány společně, aby se dosáhlo nejlepších dopadů na časné ukončení léčby. Kupte si potratovou pilulku Texas s expresní rychlou dopravou.

Kupte si bezpečné potratové pilulky online pomocí debetní karty a kreditní karty s doručením přes noc z našich webových stránek. Balíček potratových pilulek je nejprodávanějším lékařským potratem v USA Kupte si jej a ukončete nechtěné těhotenství.

MISOPROSTOL: Misoprostol je chemická látka prostaglandinu, která je spojena s mifepristonem, aby ukončila nadbytečné těhotenství. Tento lék působí narůstáním děložního čípku, což z dlouhodobého hlediska způsobuje stažení dělohy a evakuaci těhotenské tkáně.

ONDANSETRON ZOFRAN: Tato pilulka je úspěšná při kontrole chrlení a nevolnosti. Má svou dynamickou fixaci 8mg ondansetronové báze. Obsahuje spící fixační látky, jako je aspartam, želatina, mannitol, methylparaben sodný, propylparaben sodný a jahodová příchuť.

FLEXON MR: Jedná se o směs tří léků, zejména ibuprofenu, acetaminofenu a chlorzoxazonu. Je výjimečně úspěšný při zmírňování svalového trápení a problémů.

ETHAMSYLATE: Jedná se o hemostatický lék. Pokouší se vybudovat schopnost krevních destiček zůstat pohromadě a vytvořit shluky. Dodatečně kontroluje odtok z krevních cév.

Jak funguje balení pilulek?

Mifepristone: Lék Mifepristone, jinak nazývaný Mifeprex, působí tak, že brání tvorbě chemického progesteronu v děloze. Tato chemikálie normálně umožňuje pokračování těhotenství. Když je chemikálie bráněno, narušuje celý cyklus těhotenství. To umožňuje mláděti oddělit se od placenty.

Misoprostol: Misoprostolová pilulka je umělý prostaglandin, který podněcuje k práci. Tato pilulka pomáhá rozložit celou těhotenskou tkáň spolu s krytem dělohy tím, že ji zmenšuje. To vede k expanzi děložního čípku. Od nynějška jsou všechny části těhotenství odstraněny vaginálním uvolněním.

Ondansetron nebo Zofran: Ondansetron je antiemetikum, které pomáhá kontrolovat pocity nevolnosti nebo regurgitace v době, kdy je lék zastaven. Funguje tak, že dodává určité syntetické upevňovací prvky v těle, které pomáhají zastavit chrlení. Dost možná by pilulka na odstranění plodu mohla být vyplavena regurgitací. Ondansetron a Zofran tomu brání.

Flexon-MR: Flexon je uklidňující lék, který pomáhá kontrolovat nepřiměřená muka. Je to lék na bolest. Tento lék působí tak, že zmírňuje svalové trápení a uvolňuje svaly tím, že sleduje váš fokální senzorický systém. To snižuje syntetickou látku v těle pacienta, která vyvolává svalové mučení. Tento lék také pomáhá snížit horečku, ke které dochází během období předčasného ukončení. Flexon MR je přítel, který potřebuje bezproblémové a plodné odstranění plodu.

Ethamsylát: Tento lék pomáhá kontrolovat odvodnění během klinického konce. Zcela se očekává, že během klinického předčasného ukončení vyteče, ale v některých případech by se pacient mohl setkat s pobuřujícím umíráním, v takovém případě je tato pilulka extrémně přesvědčivá při řízení krevního řečiště.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček potratových pilulek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes