Kontroverzní potratová pilulka RU 486 je v České republice legálně dostupná

Kontroverzní potratová pilulka RU 486 je v České republice legálně dostupná

V loňském roce lékaři v České republice provedli přibližně 23 000 chirurgických potratů, z toho pětinu ze zdravotních důvodů. Nyní ženy, které se rozhodnou ukončit těhotenství v raných fázích, mají možnost použít nově dostupnou potratovou pilulku RU 486. Zatímco mnoho žen vítá možnost nahradit chirurgický potrat méně invazivní metodou vyvolání potratu, kritici a aktivistky pro-life vehementně protestují proti registraci pilulky.

Potratová pilulka RU 486 dorazila do českých lékáren v polovině června a lékaři ji již podali několika desítkám pacientů. Jen za prvních čtrnáct dní objednaly české nemocnice 370 položek. Zájem o potratovou pilulku je značný, stejně jako kontroverze kolem její registrace. nyní si můžete koupit potratové pilulky online v lékárnách v České republice. Jsme jedním z nich, kdo dodává potratové pilulky (RU 486 a Misorpostol Pack). Většina těchto pilulek se vyrábí v Indii.

Musíte provést platební převod v indické bance přes Remitly.com nebo Transferwise.com, po zadání objednávky vám poskytneme všechny bankovní údaje na Whatsapp.

Poprvé zavedena ve Francii v roce 1988, pilulka je nyní legálně dostupná ve 25 zemích a užívají ji miliony žen. O možnosti jeho registrace se v této zemi hovořilo poprvé v 90. letech a poté znovu v roce 2005 bez konkrétního výsledku. Téměř o deset let později se pilulka stala legálně dostupnou pro české ženy, z nichž některé v minulosti riskovaly své zdraví tím, že si ji objednaly přes internet a aplikovaly ji bez lékařského dohledu.

Pilulka RU 486 je syntetický steroid, který blokuje produkci hormonu progesteronu, který je nezbytný pro pokračování těhotenství. Používá se k ukončení těhotenství, která jsou méně než 49 dní stará, a podává se jako kombinace dvou tablet užívaných pod lékařským dohledem. První – mifepriston – blokuje těhotenské hormony v dosažení dělohy a je podáván gynekologem v nemocnici. Druhý – misoprostol – je podáván o 48 hodin později a vyvolává potrat. Čtrnáct dní poté pacient přijde na závěrečnou kontrolu. Ženy, které tento zákrok podstoupí, jsou podrobně informovány o možných komplikacích a je jim přiděleno číslo tísňového volání, na které mohou v případě problémů kdykoli zavolat.

Pilulka neposkytuje stoprocentní záruku vyvolání potratu a pravděpodobnost jejího selhání byla stanovena mezi 1,3 a 7,5 procenty případů. Je efektivnější převzat dříve. Jako většina léků má i možné negativní vedlejší účinky, ale mnoho gynekologů jej stále považuje za bezpečnější a méně traumatizující prostředek ukončení nechtěného těhotenství než chirurgický potrat.

Doktor Křepelka z pražského Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí říká, že 10 pacientů bylo na podolské klinice již léčeno pilulkou RU 486 a nedošlo k žádným komplikacím. Vysvětluje, jakým způsobem je potratová pilulka bezpečnější –
„Potratová pilulka vylučuje možná rizika chirurgického potratu.“ Jeden je takový potrat prováděn v totální anestézii a ten sám o sobě není bez rizika. Zadruhé, chirurgický zákrok s sebou nese riziko – i když malé – možného poškození výstelky dělohy, které může vést ke krvácení a infekcím a může snížit šanci ženy na početí v budoucnu. “

Pilulka je k dispozici pouze na lékařský předpis nebo na našich webových stránkách, které si můžete objednat. Xenie Prainingerová, která má praxi v Jaroměřicích nad Rokytnou, říká, že registrace tablet nebyla dobrý tah, protože nyní nejsou schopni vydělávat peníze chirurgickým zákrokem.

pokud potřebujete potratové pilulky, náš tým vám je může doručit na dosah ruky se zaplacením částky. Pilulky budou diskrétní, nikdo o tom nebude vědět. Pokud máte na mysli nějaký dotaz nebo něco jiného. Můžete nás použít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes