JAK FUNKCE PORUŠENÍ FUNGUJÍ TAK JAKO MIFEGEST KIT

JAK FUNKCE PORUŠENÍ FUNGUJÍ TAK JAKO MIFEGEST KIT

Práce na potratové pilulky způsobuje křeče a krvácení, které mohou trvat několik hodin nebo dní. Můžete být na bezpečném místě, například doma, nebo kdekoli je to pro vás pohodlné. Naplánujte si, že to budete mít na celý den snadné, jako když budete užívat pilulky misoprostolu.

Jsme schopni posílat pilulky v České republice kamkoli – takže pokud vám dochází čas, zeptejte se na rychlou službu. Vícenásobné platební metody, jako je bankovní převod / Transferwise / Remitly.

Co musím udělat, než si vezmu potratovou pilulku?

Než si objednáte potratovou pilulku, setkáte se s pracovníky našeho zdravotního střediska, abyste si promluvili o tom, zda je pro vás potrat tím správným rozhodnutím a jaké jsou vaše možnosti potratů. Míra úspěchu a způsob, jak provést potrat, vypadá jako normální období.

Vaše zdravotní sestra nebo lékař vám oznámí, jestli je třeba ještě něco udělat, abyste se připravili na potrat. Dají vám písemné pokyny, jak si vzít prášky. Během tohoto procesu budete mít přístup k pečujícímu profesionálovi – získáte číslo, které můžete Whatsapp 24/7, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, nebo si s námi můžete povídat o jakýchkoli problémech.

Poté, co užijete druhý lék, budete mít velké krvácení a křeče, takže si naplánujte postup, aby byl proces pohodlnější. Můžete být doma nebo tam, kde vám je příjemné odpočívat. Můžete také chtít mít někoho, komu důvěřujete (nebo v jeho blízkosti), že můžete v případě potřeby zavolat o pomoc.

Zásobte se maxi podložkami, jídlem, knihami, filmy nebo čímkoli, co vám pomůže trávit čas, a vyhřívací podložkou pro křeče. Ujistěte se, že máte nějaký lék proti bolesti – ale neužívejte aspirin, protože to může způsobit větší krvácení.

Co se stane během potratu s léky?

Proces potratové pilulky má několik kroků a zahrnuje dva různé léky.

Nejprve si vezmete pilulku zvanou mifepriston. Tento léčivý přípravek zastavuje růst těhotenství. Někteří lidé po užití mifepristonu pociťují nevolnost nebo začínají krvácet, ale není to běžné. Lékař nebo zdravotní sestra vám mohou také předepsat antibiotika, aby se zabránilo infekci.

Druhý lék se nazývá misoprostol. Misoprostol užijete buď hned, nebo do 48 hodin po užití první pilulky – lékař nebo zdravotní sestra vám sdělí, jak a kdy ji máte užít. Tento lék způsobuje křeče a krvácení, které vyprázdňují dělohu.

U většiny lidí křeče a krvácení obvykle začínají 1-4 hodiny po užití misoprostolu. Je normální vidět velké krevní sraženiny (až do velikosti citronu) nebo shluky tkáně, když se to děje. Je to jako mít opravdu těžké, křečovité období a proces je velmi podobný časnému potratu. (Pokud nemáte krvácení do 24 hodin po užití druhého léku, misoprostol, zavolejte zdravotní sestru nebo lékaře.)

Křeče a krvácení mohou trvat několik hodin. Většina lidí dokončí předávání těhotenské tkáně za 4-5 hodin, ale může to trvat déle. Křeče a krvácení se zpomalí poté, co těhotná tkáň vyjde. Můžete mít křeče zapnuté a vypnuté ještě 1 nebo 2 dny.

Lék proti bolesti, jako je ibuprofen, můžete užívat asi 30 minut před užitím druhého léku, misoprostolu, který vám pomůže s křečemi. Můžete také užívat lék proti nevolnosti, pokud vám ho podá lékař nebo zdravotní sestra. Neužívejte aspirin, protože to může způsobit větší krvácení.

Je normální mít několik týdnů po potratu nějaké krvácení a špinění. Můžete použít vložky, tampony nebo menstruační kalíšek – co vám bude nejpohodlnější. Vaše zdravotní sestra nebo lékař vám ale může doporučit, abyste prvních pár dní po potratu používali vložky, abyste mohli sledovat, jak moc krvácíte.

Posledním krokem je následná kontrola u vaší zdravotní sestry nebo lékaře. Můžete se vrátit zpět do zdravotního střediska na ultrazvuk nebo krevní test. Nebo si doma necháte udělat těhotenský test, po kterém vám zavolá zdravotní sestra nebo lékař. Tyto testy zajistí, že potrat fungoval a že jste zdraví.

Jak se cítí potrat léků?

U většiny lidí má potrat jako lék pocit, že předčasně potratí. Možná máte:

spousta křečí a bolestí v břiše
velmi silné krvácení s velkými sraženinami (Pokud nemáte krvácení do 24 hodin po užití druhého léku, misoprostol, zavolejte zdravotní sestru nebo lékaře.)
podrážděný žaludek a zvracení (Váš lékař nebo zdravotní sestra vám mohou dát lék na zvracení.)
průjem
závrať
únava
mírná horečka (99-100 ° F) nebo zimnice v den, kdy užijete misoprostol (pokud máte horečku po dni, kdy užijete misoprostolové pilulky, okamžitě vyhledejte svého lékaře nebo zdravotní středisko.)

Chcete-li pomoci zmírnit bolest a zajistit vám větší pohodlí, můžete:

Užívejte léky proti bolesti, jako je ibuprofen (Advil nebo Motrin). Neužívejte aspirin, protože to může zhoršit vaše krvácení.
Dejte si na břicho vyhřívací podložku nebo láhev s teplou vodou.
Osprchovat se.
Posaďte se na toaletu.
Požádejte někoho, aby vám otřel záda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes